Сантехник Киев, Услуги Сантехника по всему Киеву

Тел:+38 093 041 58 11

Сантехник Быковня, Вызвать сантехника Лессной масив Быковня

Отопление монтаж,водопровод монтаж Киев, замена труб,прочистка канализацииВиконуємо САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ (опалення , водопостачання, каналізація) будь-якого рівня складності в м. Київ р-ні : від звичайних хрущовок до квартир VIP класу. Роботу виконують висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід робіт у виконанні сантехнічних робіт.

Наша перевага перед іншими організаціями в тому , що всю роботу ми виконуємо самі , а не наймаємо людей , які не мають достатнього досвіду і практики .Ось вже більше п'яти років ми самі займаємося сантехнічними роботами і за цей час накопичили великий досвід у виконанні робіт . У нас не буває ситуації , коли немає варіанти рішення - з будь-якої ситуації ми завжди знайдемо вихід , а також проконсультуємо з приводу того , як зробити щось краще і зручніше для Вас при монтажі сантехніки.Для монтажу ми використовуємо тільки високоякісні і сучасні матеріали європейського виробництва , такі як Wavin , APE , Giacomini , Itap , Herz , Kan , Uponor і т.д. ..Допоможемо вибрати і придбати матеріали , а також безкоштовно надамо допомогу із закупівлі і доставки їх на об'єкт. Ціни на матеріал нижче ринкових.


У нас за плечима велика кількість виконаних робіт по заміні сантехніки , труб опалення та водопостачання як в квартирах , так і в приватних будинках.Создан 16 фев 2014